Domov pro seniory

Bezpečí seniorů na prvním místě

I když je péče o klienty ve vašem domově komplexní, stane se, že potřebují pomoc, když zrovna není žádný personál na blízku. A to nejen v pokoji na lůžku, ale třeba i při pohybu uvnitř budovy nebo venku. Tady všude potřebují mít možnost přivolat si pomoc.

Pro vás je důležité, abyste byli schopní rychle zasáhnout a klientovi pomoci. O poplachu potřebujete vědět nejen na sesterně, ale všude, kde se pohybuje. Pokud někteří vaši klienti se ztrátou orientace nevědomky odcházejí z domova, musíte na to být upozorněni, abyste je nemuseli složitě hledat.

Navíc je dobré mít přehled – co se stalo, kdy se to stalo a jak to bylo vyřešeno, abyste měli podklady pro evidenci vašich činností.

HelpLivi zajistí kvalitnější péči pro vaše klienty

Přivolání pomoci

Tísňová tlačítka v různých variantách umožní vašim klientům přivolat si pomoc odkudkoli - z postele, na chodbě nebo při procházce po zahradě.
Klientům, kteří chodí i mimo areál domova, dejte přenosné GPS tlačítka a po stisknutí uvidíte jejich GPS polohu.
Personál může díky bezpečnostní mobilní aplikaci odbavovat poplachy, kdekoli se zrovna pohybuje. V aplikaci vidí všechny potřebné informace k tomu, aby mohl rychle a správně zajistit pomoc.

Zabezpečení budovy

Do systému můžete připojit i detektory požáru a úniku vody.
V případě poplachu pošlou okamžitě informaci do aplikací HelpLivi.

Monitorování opuštění objektu

S HelpLivi můžete zabránit odchodům osob, které jsou dezorientované nebo trpí demencí. Speciální kamera s funkcí detekce obličeje rozpozná, pokud se osoba bude snažit odejít, a odešle o tom informaci do systému HelpLivi. V mobilní aplikaci se vyvolá poplach a personál tak ihned bude vědět, kdo a kterým východem odchází.

Správa a evidence

Celý systém jednoduše nainstalujete a nastavíte ve webové aplikaci. Jakoukoli další změnu a přizpůsobení provedete za pár minut.
Ve webové aplikaci najdete dále kompletní přehledy o všem, co se dělo - o přivolání pomoci tlačítky, o detekci zvláštních stavů (požáru, vytopení) i o činnostech personálu. Tyto záznamy vám mohou sloužit jako podklady pro kontrolu a evidenci činnosti.

Jednoduché a dostupné řešení

Vyberte pro váš domov a klienty tísňová tlačítka, detektory a NFC čipy podle konkrétních potřeb. Vybavte váš personál bezpečnostní mobilní aplikací. A pak už stačí jen celý systém jednoduše nainstalovat a spravovat ve webové aplikaci.

Produkty helplivi

Zaujalo vás HelpLivi?

Dejte nám vědět. Přijedeme k vám, vše předvedeme, proměříme a společně navrhneme řešení přímo pro vás.

Chcete se dozvědět více?