O nás

NAM system – český výrobce monitorovacích technologií

Vyvíjet software a hardware jsme začali už v roce 1990 a řadíme se mezi nejstabilnější společnosti na trhu v České republice i na Slovensku.

Dodáváme technologie pro dohledová centra, komunikační přenosy dat a systémy pro monitorování mobilních objektů – vozidel, strojů, majetku a osob. Vše nejen vyvíjíme, ale i sami vyrábíme, a proto jsme schopni pružně reagovat na specifické požadavky našich zákazníků. O fungování technologií se staráme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

S čím dalším vám můžeme pomoct

Hlídání majetku

S přenosným GPS trackerem TICK můžete proti krádeži zabezpečit objekty nebo majetek, který jinak těžce ohlídáte, např. je odložený ve skladu, v garáži nebo složený na zahradě. Stačí tracker umístit na hlídaný objekt a tracker poté snímá jakékoli otřesy, náklon nebo manipulaci. Při poplachu pošle upozornění do mobilní aplikace a vy můžete zasáhnout nebo sledovat GPS polohu ukradeného objektu.

Monitorování vozidel

S našimi GPS jednotkami nainstalovanými do služebních aut budete mít přehled o jízdách vozidel, kdo, kdy, odkud a kam jede. Všechna data si můžete zobrazit i zpětně. Systém nabízí automatickou tvorbu knihy jízd a také zabezpečení vozidel formou okamžité informace o krádeži vozidla, nehodě na parkovišti nebo havárii a jejím průběhu.

Zaujalo vás HelpLivi?

Dejte nám vědět. Přijedeme k vám, vše předvedeme, proměříme a společně navrhneme řešení přímo pro vás.

NAM system, a.s.

U Pošty 1163/13
735 64 Havířov – Prostřední Suchá

Telefon: +420 596 531 140
E-mail: info@nam.cz

IČ: 25862731
DIČ: CZ25862731
Společnost je zapsaná u Krajského obchodního soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2365