Terénní služba

V bezpečí jak doma, tak venku

Vaši klienti se chtějí cítit v bezpečí a mít možnost přivolat si pomoc, když není v blízkosti žádný jiný člen domácnosti nebo pečovatelka. To stejné platí pro vaše zaměstnance, kteří pracují v sociálně vyloučených lokalitách nebo s různými problematickými osobami. O poplachu musí okamžitě vědět zodpovědné osoby nebo dispečink, aby bylo možné co nejrychleji zasáhnout. Navíc je důležité evidovat jednotlivé úkony pečovatelské péče u klienta.

Ochraňte vaše klienty i vaše zaměstnance

Přivolání pomoci

Dodejte vašim klientům GPS tlačítka, která můžou nosit na krku nebo na ruce a přivolají si s nimi pomoc odkudkoli. Pokud je v nouzi stisknou, uvidíte jejich GPS polohu a můžete jim zpět zavolat a zajistit pomoc. Je také možné přidat pevná/přenosná tlačítka a další detektory (kouře a úniku vody) přímo do bydliště seniora.

Ochrana zaměstnanců

Vybavte vaše terénní pracovníky GPS tlačítkem, které využijí například při práci v sociálně vyloučených lokalitách. V případě krizové situace ho jednoduše stisknou. SOS zařízení pošle poplach spolu s GPS polohou osoby a vy můžete zavolat policii nebo jet na pomoc sami.

Odbavení poplachu

Pro příjem a odbavování poplachů z tísňových tlačítek je určená bezpečnostní mobilní aplikace HelpLivi, díky které vámi určené osoby ví o poplachu, ať už jsou kdekoli, a mohou tak rychle zasáhnout. V případě potřeby lze v poplachy automaticky směřovat například na dispečink městské policie nebo dispečink bezpečnostní agentury.

Správa a evidence

Celý systém se snadno nastavuje ve webové aplikaci. Najdete zde také podrobné výpisy jednotlivých činností terénních pracovníků včetně času, kdy se staly. To díky NFC čipům umístěným v místě bydliště klienta a NFC čtečce, která je součástí mobilní aplikace HelpLivi. Tyto záznamy vám mohou sloužit jako podklady pro kontrolu a evidenci činnosti.

Jednoduché a dostupné řešení

Vyberte pro váš domov a klienty tísňová tlačítka, detektory a NFC čipy podle konkrétních potřeb. Vybavte váš personál bezpečnostní mobilní aplikací. A pak už stačí jen celý systém jednoduše nainstalovat a spravovat ve webové aplikaci.

Produkty helplivi

Zaujalo vás HelpLivi?

Dejte nám vědět. Přijedeme k vám, vše předvedeme, proměříme a společně navrhneme řešení přímo pro vás.

Chcete se dozvědět více?