Dům s pečovatelskou službou

Pomoc, když zrovna není nikdo poblíž

Při pádu, při náhlé nevolnosti, při prudkém zhoršení zdravotního stavu – v takových případech potřebují vaši klienti pomoc. A to nejen v bytě, když zrovna není přítomná žádná pečovatelka, ale třeba i venku při procházce v parku. Potřebují mít neustálou možnost přivolat si asistenci, aby se cítili v bezpečí.

Personál musí být rychle informován, aby mohl co nejdříve zasáhnout. Je třeba zajistit odbavování poplachů také ve večerních a nočních hodinách. Navíc je dobré mít přehled nejen o tísňových stavech, ale i o pravidelných úkonech péče o klienta, abyste měli podklady pro evidenci vašich činností.

Dopřejte vašim klientům větší pocit bezpečí

Přivolání pomoci

Tísňová tlačítka v různých variantách umožní vašim klientům přivolat si pomoc odkudkoli - z postele, z koupelny, pokud se jim udělá špatně na chodbě nebo při procházce po zahradě.
Klienty můžete vybavit i venkovním GPS tlačítkem, které funguje i mimo areál DPS. Pokud ho v nouzi stisknou, uvidíte jejich GPS polohu a můžete jim zavolat a zajistit pomoc.

Zabezpečení budovy

Do systému můžete připojit i detektory požáru a úniku vody.
V případě poplachu pošlou okamžitě informaci do aplikací HelpLivi.

Odbavení poplachu

Poplachy personál odbavuje v bezpečnostní mobilní aplikaci, takže o poplachu ví, i když se pohybuje kdekoli, a může tak rychle zasáhnout. Pokud ve vašem DPS nemá kdo odbavovat poplachy, např. v odpoledních/nočních hodinách, lze v tuto dobu poplachy automaticky směřovat například na dispečink městské policie.

Správa a evidence

Celý systém jednoduše nainstalujete a nastavíte ve webové aplikaci. Najdete zde dále kompletní přehledy o všem, co se dělo - o přivolání pomoci tlačítky, o detekci zvláštních stavů (požáru, vytopení) a o činnostech personálu. Ty můžete evidovat díky NFC čipům umístěných v bytě klienta a NFC čtečce, která je součástí mobilní aplikace pečovatelů.

Jednoduché a dostupné řešení

Vyberte pro váš domov a klienty tísňová tlačítka, detektory a NFC čipy podle konkrétních potřeb. Vybavte váš personál bezpečnostní mobilní aplikací. A pak už stačí jen celý systém jednoduše nainstalovat a spravovat ve webové aplikaci.

Produkty helplivi

Zaujalo vás HelpLivi?

Dejte nám vědět. Přijedeme k vám, vše předvedeme, proměříme a společně navrhneme řešení přímo pro vás.

Chcete se dozvědět více?