Domov se zvláštním režimem

Pomoc, když zrovna není nikdo poblíž

Váš personál se při práci často ocitne v krizové situaci, kdy si ihned potřebuje přivolat na pomoc jiného kolegu. To stejné platí pro vaše klienty, kteří jsou schopni ovládat tísňová tlačítka a přivolají si tak pomoc pečovatelů v případě nouze. V obou případech musí být váš personál schopný rychle zasáhnout. O poplachu potřebuje vědět nejen na sesterně, ale všude, kde se pohybuje.

Pokud někteří vaši klienti se ztrátou orientace nevědomky odcházejí z domova, musíte na to být upozorněni, abyste je poté nemuseli složitě dohledávat.

Zajistěte komfort pro váš personál i pro klienty

Přivolání pomoci

Tísňová tlačítka v různých variantách umožní přivolat si pomoc jak vašemu personálu, tak vašim klientům. Využít můžete různé druhy přenosných i fixních tlačítek, které fungují nejen uvnitř budovy, ale i v blízkém areálu (např. na zahradě).
Personál může díky bezpečnostní mobilní aplikaci odbavovat poplachy, kdekoli se zrovna pohybuje. V aplikaci vidí všechny potřebné informace k tomu, aby mohl rychle a správně zajistit pomoc.

Zabezpečení budovy

Do systému můžete připojit i detektory požáru a úniku vody.
V případě poplachu pošlou okamžitě informaci do mobilních aplikací povolaných osob.

Monitorování opuštění objektu

S HelpLivi můžete mít přehled o tom, pokud z domova odchází klient, který je dezorientovaný nebo trpí demencí. Speciální kamera s funkcí detekce obličeje rozpozná, pokud se bude snažit odejít, a odešle o tom informaci do systému HelpLivi. V mobilní aplikaci se vyvolá poplach a personál tak ihned bude vědět, kdo a kterým východem odchází.

Správa a evidence

Celý systém jednoduše nainstalujete a nastavíte ve webové aplikaci. Jakoukoli další změnu a přizpůsobení provedete za pár minut. Ve webové aplikaci najdete dále kompletní přehledy o všem, co se dělo - o přivolání pomoci tlačítky i o činnostech personálu zaznamenaných pomocí NFC čipů. Tyto záznamy vám mohou sloužit jako podklady pro kontrolu a evidenci činností.

Jednoduché a dostupné řešení

Vyberte pro váš domov a klienty tísňová tlačítka, detektory a NFC čipy podle konkrétních potřeb. Vybavte váš personál bezpečnostní mobilní aplikací. A pak už stačí jen celý systém jednoduše nainstalovat a spravovat ve webové aplikaci.

Produkty helplivi

Zaujalo vás HelpLivi?

Dejte nám vědět. Přijedeme k vám, vše předvedeme, proměříme a společně navrhneme řešení přímo pro vás.

Chcete se dozvědět více?